Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli? Tego dowiedzą się najmłodsi podczas wyjątkowego koncertu NutkoSfera – CeZik dla dzieci. W Rzeszowie odbędzie się 5 marca 2023 roku w Wojewódzkim Domku Kultury. 

Nutkosfera to projekt CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i… wyje. Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w internecie. Do tej pory na kanałach YouTube „CeZik” oraz „KlejNuty” opublikował kilkadziesiąt filmów. Najpopularniejsze wyświetlono kilkadziesiąt milionów razy.

Materiały CeZika doczekały się ponad 330 mln odsłon, jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców internetowych. Pięć lat temu CeZik zmienił obrany kurs. Od tego czasu tworzy kanał dla dzieci – NutkoSfera, najpopularniejszy klip „W Układzie Słonecznym” ma ponad 100 mln wyświetleń. Wiosną otrzymał status Platynowej Płyty.

NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat.

Piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. NutkoSfera ma już ponad 250 mln wyświetleń i nadal pędzi niczym „Pociąg Elektryczny”. 

W Rzeszowie NutkoSfera – CeZik dla dzieci odbędzie się 5 marca (niedziela) 2023 roku o godz. 12:00 w Wojewódzkim Domu Kultury przy ulicy Okrzei 7. Koncert cieszy się sporym zainteresowaniem. Sprzedano już 3/4 biletów. Można je jeszcze kupić, w cenie 40 zł (od 0 do 16 lat) i 65 zł (dorośli), na biletomat.pl

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama