Zdjęcie: Pixabay

Alena Myrda, ekspertka w zakresie kryminologii i kryminalistyki, będzie gościem spotkania „W umyśle przestępcy” w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rzeszowie.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 marca, o godz. 17:00 w budynku głównym WiMBP przy ulicy Sokoła 13. Organizowane jest ono w ramach Europejskiego Dnia Mózgu. 

Alena Myrda jest byłą policjantką, pracowała m.in. w wydziale do walki z przestępczością zorganizowaną Komendy Głównej Policji, Centralnym Biurze Śledczym, była naczelnikiem wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Myrda jest wieloletnią wykładowczynią WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, specjalistką z zakresu kryminologii i kryminalistyki, która posiada wiedzę w zakresie zwalczania przestępczości tak pospolitej, jak i zorganizowanej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W programie spotkania z Aleną Myrdą: determinacja cech osobowych, w tym postrzegania pewnych zjawisk przez nasz mózg a popełnianie przestępstw, „Przestępca z urodzenia”, teoria a rzeczywistość – studium przypadku.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama