Zdjęcie: Pixabay
Reklama

W sobotę i niedzielę w Rzeszowie odbędzie się Rzeszów Bike Festival. Częścią imprezy będzie niedzielny wyścig kolarski. Jego trasa przebiegała będzie ulicami Rzeszowa, które zostaną częściowo lub całkowicie zamknięte dla ruchu.

O szczegółach Festiwalu Rowerowego „Rzeszów Bike Festival” (10-11 lipca) możecie przeczytać TUTAJ. W sobotę zaplanowano przejazd rowerowy, który będzie pilotowany przez policjantów z wydziału ruchu drogowego i nie będzie powodował utrudnień.

Część niedzielna składać się będzie z Rodzinnej Parady Rowerowej również bez utrudnień oraz wyścigu kolarskiego. Trasa wyścigu przebiegać będzie ulicami miasta. Pojawią się utrudnienia na niektórych rzeszowskich ulicach.

Trasa wyścigu będzie przebiegała ulicami Słowackiego, gdzie na wysokości ul. Króla Kazimierza będzie start. Następnie zawodnicy przejadą ulicami: Matejki, Plac Farny, Moniuszki, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Rejtana, Kopisto, Most Zamkowy, Kilara, Słowackiego – do ul. Króla Kazimierza, gdzie będzie meta zawodów. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W niedzielę od godziny 10:30 do 14:00 ulice: Słowackiego (od ul. Kościuszki), Matejki, Plac Farny, Moniuszki, Kilara (od Mostu Zamkowego do ul. Słowackiego) zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu. W tych samych godzinach na al. Cieplińskiego (od wysokości ronda Żołnierzy Wyklętych) zamknięte zostaną dwa pasy ruchu w kierunku al. Piłsudskiego.

– Podobnie na al. Piłsudskiego, Rejtana, Kopisto i Moście Zamkowym zamknięte zostaną dwa pasy ruchu – poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Dodał, że trasę i przylegające do niej skrzyżowania nadzorowane będą przez policjantów drogówki.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama