Bezpłatne konsultacje z lekarzami, prezentacje nowości rynkowych z branży ciążowej i dziecięcej, konkursy z nagrodami – to tylko część atrakcji podczas Dni Otwartych „Dobra Mama Days”. Odbędą się one w najbliższy weekend (23-24 kwietnia) w Rzeszowie.

Dni Otwarte „Dobra Mama Days” odbędą się w Hotelu Rzeszów w Galerii Rzeszów (poziom 2+) od godz. 10:00 do 17:00. To największe na Podkarpaciu targi dla kobiet w ciąży i rodziców z dziećmi.

Na rodziców czeka mnóstwo atrakcji, konkursów z nagrodami, pokazy nowości rynkowych, konsultacje z ekspertami z branży parentingowej.

Główną atrakcją targów w sobotę będą 10. warsztaty z cyklu „Spotkanie z Dobrą  Mamą”. Warsztaty trwać będą od 14:00 do 17:00 w Hotelu Rzeszów (poziom recepcji). Weźmie w nich udział 180 osób. Rejestracja już się zakończyła.

Wstęp na targi jest bezpłatny. W programie m.in. prezentacje nowości rynkowych z branży ciążowej i dziecięcej, bezpłatne konsultacje z lekarzami – położna, fizjoterapeutka, ginekolog-położnik, dietetyk, psycholog, trener personalny, doradca laktacyjny.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dla najmłodszych przez cały czas trwania targów czynny będzie bezpłatny plac zabaw „Fantazja”. Organizatorzy zapewniają także kącik dla mamy karmiącej. Ponadto konkursy i zabawy. Będzie można uczestniczyć w konkursach dotyczących znajomości z wyprawki, ciąży i porodu, teście z wiedzy o partnerce i przebiegu ciąży.

O każdej pełnej godzinie wśród uczestników targów odbywać się będzie losowanie nagród. Główną będzie wózek dziecięcy.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama