Zdjęcie: Ministerstwo Transportu
Reklama

Od września w Dynowie, od października w Sokołowie Młp. będzie można przez internet zarejestrować się na wizyty w wydziale komunikacji, dróg i transportu Starostwa Powiatowego w Rzeszowie. 

Uruchomiony w połowie lipca przez starostwo system rezerwacji wizyt okazał się “strzałem w dziesiątkę”. – Nie ma już kolejek, petenci nie tracą niepotrzebnie czasu, znacznie zmniejszyło się zagrożenie związana z pandemią, a interesanci są teraz obsługiwani szybciej i sprawniej – przekonuje Janusz Haluk, dyrektor Wydziału Komunikacji, Dróg i Transportu Starostwa Powiatowego w Rzeszowie.

Teraz e-wizyty od połowy września mają być dostępne także dla mieszkańców z okolic Dynowa i Sokoła Małopolskiego. – Cieszy mnie, że oferta naszego powiatu staje się coraz bardziej pożyteczna i przydatna dla naszych mieszkańców – mówi Józef Jodłowski, starosta rzeszowski.

Wprowadzony wcześniej system biletowania był wprawdzie przydatny, ale okazało się jednak, że to nie rozwiązało wszystkich problemów. – Jedni i tak musieli czekać w kolejce, co w dobie obostrzeń związanych z pandemią było rozwiązaniem niewystarczającym. Inni odchodzili „z kwitkiem”, bo akurat skończył się limit przyjęć w danym dniu – mówi Haluk.

Rezerwacji wizyty w Zamiejscowym Referacie Wydziału Komunikacji, Dróg i Transportu w Dynowie będzie dostępna od 21 września br. na stronie kolejka.powiat.rzeszow.pl. W Sokołowie Młp. internetowe rezerwacje zaczną funkcjonować od października.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: