Zdjęcie: Youtube.com / 100 Poland Best Restaurants TV

Jarosław Kret, Artur Andrus, Ewa Wachowicz i Alek Rogoziński będą gośćmi Letnich Ogrodów Literackich w Rzeszowie, które organizuje Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie. 

Letnie Ogrody Literackie to cykl wydarzeń literackich w plenerze organizowanych w ramach akcji „Atrakcje na wakacje”.  Cykl powstał z myślą o miłośnikach dobrej książki i czytelnikach biblioteki. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z popularnymi postaciami medialnymi, którzy jednocześnie są autorami wielu interesujących książek.

Spotkania odbędą się w rzeszowskich ogrodach bernardyńskich o jednakowej godzinie – 16:00. Pierwsze zaplanowano 25 lipca z udziałem Jarosława Kreta, znanego prezentera pogody, podróżnika i fotoreportera. Na kolejnym, 8 sierpnia, gościem będzie Artur Andrus, dziennikarz, artysta kabaretowy i autor. 

22 sierpnia natomiast do Rzeszowa na spotkanie z czytelnikami przyjedzie Ewa Wachowicz, prezenterka, dziennikarka i autorka książek kulinarnych. Wachowicz w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Z kolei 29 sierpnia będzie można się spotkać z Alkiem Rogozińskim, autorem komedii kryminalnych i powieści obyczajowych. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama