W niedzielę (6 lipca, godz. 10.30) odbędzie się wakacyjna odsłona Filmowych Poranków ze Scooby-Doo. Tym razem najmłodsi widzowie obejrzą film „Scooby-Doo! Wakacje z duchami”.

Scooby-Doo jedzie z przyjaciółmi  na obóz Mały Łoś – gdzie opiekunowie są przyjaźni, zabawy nigdy się nie kończą, a legend i opowieści jest co nie miara. Za każdym razem, gdy ktoś opowiada historię o duchach, potworne stwory naprawdę ożywają.  Aby rozwiązać zagadkę Drwalowego, Rybomena i Upiorzycy Cienistego Kanionu Scooby-Doo, Kudłaty, Freddy, Daphne i Velma będą potrzebowali kilku wskazówek. Oczywiście dla Kudłatego i Scooby-Doo najważniejsze wskazówki znajdują się w Obozowym Menu.

Od godz. 9:45 w holu kina moc atrakcji dla najmłodszych dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Klanza (malowanie buziek, tatuażyki, origami, gry, zabawy, kolorowanki, baloniki i wiele innych).

Ceny biletów:

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Na seanse z cyklu „Filmowe Poranki ze Scooby-Doo” bilet wstępu kosztuje 15 zł. dla każdego uczestnika.

Konkurs:

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Scooby-Doo! Wakacje z duchami” w kinie Helios przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (niedziela, 6 lipca, godz. 10.30). Pytanie: Z jakimi duchami zmierzył się Scooby-Doo? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Konkurs trwa do godziny 16 w sobotę.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama