Fot. Materiały zespołu Zouzy
Reklama

Już jest znany pełny zestaw muzyczny “Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Koncert w najbliższą niedzielę, 18 sierpnia, na rzeszowskich bulwarach.

Jak wcześniej informowaliśmy, w Rzeszowie wystąpi legendarna światowa grupa Boney M., znana z takich piosenek jak „Rasputin”, „Daddy cool”, czy „Ma Baker”. Ponadto wystąpią: była wokalistka Lombardu – Małgorzata Ostrowska, De Mono, Frans, Michał Szpak, disco polowy zespół Piękni i Młodzi. 

Do Rzeszowa mieli przyjechać także Wiktora i Julia Szlachta z Kroczyc, które wygrały odcinek “Szansy na sukces”, ale w podawanym obecnie programie niedzielnego koncertu już ich nie ma. Za to pojawiły się Zouzy, które tworzy pięć kobiet — cztery fantastyczne instrumentalistki i wokalistka Sabina Nycek, uczestniczka VI „The Voice of Poland”.

Inspiracją dla zespołu były stylowe lata 70. oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego. Poza Sabiną (wokalistka, fortepian, skrzypce, altówka, gitara) zespół tworzą także Marlena (bas), Maja (piano), Karolina Synowiec (perkusja). 

Inspiracją dla zespołu były stylowe lata 70. oraz folkowe brzmienia gitar, które w połączeniu z popowym charakterem tworzą coś wyjątkowego. Zouzy debiutowały w 2018 roku singlem “Skrzydła” Piosenkę wyprodukował TABB, jeden z najlepszych polskich producentów muzycznych. Tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

W czasie niedzielnej imprezy, której hasłem jest “Lato, Muzyka, Zabawa” nie zabraknie również wielu interaktywnych zabaw i atrakcji. Koncert transmitowany będzie na żywo w  TVP 2. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Wstęp bezpłatny.

Według wcześniejszych zapowiedzi organizatorów, koncert będzie podzielony na dwie części – każda po 45 minut. Każdy artysta zaśpiewa swoje 3-4 największe hity.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: