Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Boney M
Reklama

Boney M, Frans, Piękni i Młodzi, Małgorzata Ostrowska, Michał Szpak, De Mono oraz Wiktora i Julia Szlachta wystąpią 18 sierpnia na bulwarach podczas rzeszowskiej muzycznej odsłony “Wakacyjnej Trasy Dwójki”.

Lato, Muzyka, Zabawa – to hasło towarzyszy w tym roku „Wakacyjnej Trasie Dwójki”, która od 23 czerwca krąży po Polsce. „Dwójka” gościła już m.in. Chełmnie, Katowicach, Toruniu, czy Stalowej Woli. W sierpniu odwiedzi m.in. Zamość i Rzeszów. 

Podczas 10 koncertów można zobaczyć m.in. Cleo, Margaret, Komodo, Sound’n’Grace, Filatov&Karas, Red Lips, Andrzeja Piasecznego, Mesajah, Gromee, Afromental, Michała Szpaka, zespół Shanguy, Marcina Sójkę, Piotra Cugowskiego, Roksanę Węgiel, Sarsę i wielu innych artystów. Zaprezentują oni największe przeboje minionych lat.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” do stolicy Podkarpacia dotrze w niedzielę 18 sierpnia. Zaplanowany koncert początkowo miał się odbyć w Parku Sybiraków, ale ostatecznie zdecydowano muzyczną zabawę ulokować na rzeszowskich bulwarach.

W Rzeszowie wystąpi legendarna światowa grupa Boney M., znana z takich piosenek jak „Rasputin”, „Daddy cool”, czy „Ma Baker”. Ponadto wystąpią: była wokalistka Lombardu – Małgorzata Ostrowska, De Mono, Frans, Michał Szpak, disco polowy zespół Piękni i Młodzi oraz Wiktora i Julia Szlachta z Kroczyc, które wygrały odcinek “Szansy na sukces”.

– To nie jest jeszcze pełna lista artystów – zastrzega Michał Bąkowski z TVP.

Koncert rozpocznie się o 20:30 i będzie transmitowany na żywo na antenie “Dwójki”. Będzie podzielony na dwie części – każda po 45 minut. Każdy artysta zaśpiewa swoje 3-4 największe hity. Wstęp na koncert jest bezpłatny. 

Widzowie “Dwójki” będą mieli okazję współtworzyć muzyczne widowisko: zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę ukochanej osobie. – Kącik utraconych znajomości pozwoli odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów – zapowiada TVP.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: