Zdjęcie: Materiały prasowe

29 czerwca z Portu Lotniczego w Jasionce wystartuje Airbus A320 w inauguracyjnym rejsie do tureckiego Bodrum. To nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z podrzeszowskiego lotniska. 

W tym roku turyści mają do wyboru także loty do Grecji (Rodos – wylot w poniedziałek, Zakynthos – czwartek i Heraklion – niedziela) i Bułgarii (wtorek i piątek) oraz drugiej tureckiej destynacji – Antalyi (środa i sobota).

Wakacyjne pakiety z wylotem z Rzeszowa proponują wszyscy wiodący na polskim rynku touroperatorzy w tym Itaka, TUI, Coral, Grecos, Rainbow, Neckermann, Exim Tours i Prima Holiday. Ofertę słonecznych kierunków uzupełniają regularne loty do Aten (Ryanair) i Tel-Awiwu (LOT). 

Każdego roku zabiegamy o to, by pasażerowie korzystający z lotniska w Jasionce mogli odkrywać nowe miejsca na świecie. Tureckie kurorty cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Wierzę, że Bodrum przypadnie do gustu turystom z Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy odlecą na wakacje z naszego lotniskamówi Michał Tabisz, prezes Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Bodrum leży w południowo-zachodniej Turcji w prowincji Muğla, nad Morzem Egejskim, naprzeciw greckiej wyspy Kos. Piękne plaże, pełne złotego piasku to raj dla lubiących odpoczywać wśród słońca. Nocne życie przyciąga turystów spragnionych rozrywek.

W 2018 r. z lotów czarterowych z podrzeszowskiej Jasionki skorzystała rekordowa liczba pasażerów – ponad 50 tysięcy. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama