Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Jak spędzić kreatywnie czas z rodziną podczas upalnych wakacyjnych dni? Rzeszowski Empik podpowiada – przyjdź na kreatywne warsztaty! W programie zajęcia ze sztuki introligatorskiej oraz poznawanie nowych kultur.

Wakacje to idealny moment na kreatywne spędzenie czasu z rodziną oraz rozwinięcie zdolności manualnych. Warsztaty w Empiku są doskonałą okazją, aby puścić wodze dziecięcej fantazji i odkryć w sobie twórczy potencjał. W czasie warsztatów dzieci wraz z rodzicami będą mogły wziąć udział w spotkaniach rozwijających umiejętności plastyczne.

Pierwsze kreatywne spotkanie  odbędzie się już w najbliższy piątek (21 lipca) w Empiku w Galerii Rzeszów. Będą to warsztaty introligatorskie w czasie których uczestnicy własnoręcznie stworzą książkę lub notes. Uczestnicy zabawy zobaczą, jak zbudowana jest książka, a także zapoznają się z profesjonalnymi narzędziami introligatorskimi. Każdy będzie miał też szansę stworzyć własny projekt, a następnie go zrealizować.

Tydzień później – w piątek, 28 lipca – odbędą się warsztaty edukacyjno-plastyczne pod hasłem „Sztuka różnych zakątków świata”, które wprowadzą nas w kulturę innych krajów.  Uczestnicy poznają techniki artystyczne z całego świata, a także nauczą się posługiwać różnorodnymi technikami plastycznymi m.in. akwarelą, akrylem, filcem i decoupage.

Spotkanie będzie dobrą okazją, aby odkryć nowe pasje i sposoby spędzania wolnego czasu.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Kreatywne warsztaty są bezpłatne.  Aby wziąć udział w zajęciach, należy kupić jeden produkt wskazany przez osobę prowadzącą warsztaty, którego koszt wynosi od 3,99 zł. Zakupiony przedmiot będzie bazą do pracy warsztatowej, a po zajęciach – miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności i umiejętności manualnych.

Lipcowe warsztaty w Empiku rozpoczyna się będą od godz. 10:00. Można się na nie zapisać, dzwoniąc na numer: 603 118 638.

IWONA RADLIŃSKA

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama