Reklama

Wygrywanie atrakcyjnych nagród w konkursach walentynkowych może być romantyczne. Do takiego wniosku doszła Galeria Rzeszów planując tegoroczne Walentynki.

– Sklepy Galerii Rzeszów, restauracje oraz kino Helios przygotowały z okazji Walentynek szeroką i bardzo atrakcyjną ofertę dla zakochanych. Chcieliśmy ją dodatkowo wzbogacić organizując w Galerii Rzeszów w piątek 14 lutego dla naszych klientów walentynkowy maraton konkursowy z pulą ponad 300 nagród o łącznej wartości przekraczającej 15 tys. złotych – informuje Katarzyna Pawełek, event manager w Galerii Rzeszów.

Maraton konkursowy odbędzie się w Galerii Rzeszów w walentynkowy wieczór, od godz. 18:00 do godz. 21:00.

Organizatorzy planują również miłosne zabawy dla par i singli przeplatane romantyczną muzyką na żywo w wykonaniu rzeszowskich muzyków. Uczestnicy będą mogli skosztować walentynkowych potraw z restauracji Padrini oraz słodkich prezentów przygotowanych dla wszystkich zakochanych.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

O godz. 20:00 nastąpi uroczyste ogłoszenie zwycięzców II edycji konkursu „Najsympatyczniejsza Para Podkarpacia” z wręczeniem nagród: pobytu w Hotelu Rzeszów, kolacji w restauracji Oranżeria oraz „Weekendu z KIA Sportage”.

Natomiast wszystkich zakochanych w zakupach, Galeria Rzeszów zaprasza od godz. 21:00 do 23:00 na Walentynkową Noc Zakupów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama