14 lutego w kinie Helios przy Powstańców Warszawy odbędzie się  Maraton Walentynkowy.  Od godz. 22 do 7 rano można będzie obejrzeć filmy nie tylko romantyczne.

[Not a valid template]

 

Zestaw filmów, jaki Helios przygotował na Walentynki  zadowoli nie tylko zakochanych. Będzie romantycznie i zabawnie, ale nie zabraknie też mocnych, dramatycznych i sensacyjnych przeżyć. Będą dwa filmy „Dla niej” , ale żeby było sprawiedliwie będą też dwa „Dla niego”.

Wieczór rozpocznie premiera filmu „Ona”, a potem „American Hustle”, „Czas na miłość” i na koniec „Jack Ryan: Teoria Chaosu”.

„Ona”

Rozgrywająca się w Los Angeles w niedalekiej przyszłości historia przedstawiona w filmie „Ona” (Her) śledzi losy Theodora (Joaquin Phoenix), uduchowionego i dość skomplikowanego faceta, który zarabia na życie pisząc innym przejmujące, osobiste listy. Uwagę poszukującego nowego celu w życiu, rozbitego po długim związku Theodora zwraca pewnego dnia zaawansowany system operacyjny, obiecujący intuicyjną i wyjątkową obsługę.

httpv://www.youtube.com/watch?v=qrnovtFNI6M

„American Hustle”

Film opowiada historię błyskotliwego oszusta Irvinga Rosenfelda (Christian Bale), który wraz z partnerką i kochanką, Brytyjką Sydney Prosser (Amy Adams) zostaje zmuszony do pracy dla niezrównoważonego agenta FBI Richiego DiMaso (Bradley Cooper). DiMaso wciąga parę w równie niebezpieczny, co pociągający świat wpływowych lobbystów i mafii.

httpv://www.youtube.com/watch?v=4_Jp7iaHjx4

„Czas na miłości”

W wieku 21 Tim Lake (Domhnall Gleeson) odkrywa, że potrafi przenosić się w czasie… Po kolejnej niezbyt udanej imprezie sylwestrowej, ojciec Tima (Bill Nighy) zwierza mu się, że mężczyźni w ich rodzinie zawsze posiadali umiejętność podróżowania w czasie. Tim nie może zmienić biegu historii, ale ma umiejętność wpływania na to, co się dzieje lub zdarzyło wcześniej w jego własnym życiu.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ulVltA_CL1k

„Jack Ryan: Teoria Chaosu”

Jack Ryan to bohater książek, niedawno zmarłego, Toma Clancy’ego. Akcja najnowszej filmowej opowieści rozgrywa się zanim jeszcze Ryan zaczął pracować dla CIA.

httpv://www.youtube.com/watch?v=NBjll3ug8sA

Ceny biletów za całą noc w kinie: ulgowy – 27 zł, normalny 30 zł

 

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama