Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

To propozycja dla zakochanych, tych którzy kochają tango albo zastanawiają się czy można oddać mu serce. Wieczór walentynkowy „Serce do tanga” w sobotę (12 lutego) w Rzeszowskich Piwnicach. 

Walentynkowy wieczór rozpocznie koncert JG Tango Project. Zespół wykonuje instrumentalne utwory tanga argentyńskiego. W repertuarze ma kompozycje Astora Piazzolli, który spopularyzował ten styl muzyczny na świecie. Skomponował ponad 750 tang, które są nie tylko samodzielnymi utworami, ale także składają się na muzykę koncertową, filmową, teatralną i baletową.

JG Tango Project gra w trzyosobowym składzie: Jacek Gajdek – gitara, Marek Murias – akordeon, Zdzisław Ziarkiewicz – kontrabas. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00. Godzinę później rozpocznie się milonga, o muzykę zadba DJ Andrzej Adamczyk. Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu wydarzenia można kupić na stronie: rzeszowskiepiwnice.pl. 

Walentynkowy wieczór w rytmie tanga argentyńskiego to pomysł Rzeszowskich Piwnic, Sali 752 oraz Tango Argentino Rzeszów. 

(la)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama