Zdjęcie: Pixabay

Vouchery o wartości nawet 500 zł na zakupy w CH Plaza Rzeszów oraz słodkie walentynkowe upominki – to nagrody, które będzie można wygrać w konkursie „Walentynkowa szafa”.

Konkurs dla zakochanych zorganizowany zostanie w sobotę 16 lutego. Wystarczy w tym dniu zrobić zakupy w jednym ze sklepów rzeszowskiej Plazie za minimum 100 zł i zgłosić się z paragonem do specjalnego punktu w atrium Centrum.

„Walentynkowa szafa” rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 18:00. Paragon za zakupy będzie można wymienić w specjalnym punkcie walentynkowym na kupon konkursowy. Każdy klient biorący udział w konkursie otrzyma także wyjątkową walentynkową czekoladę.

Zadaniem uczestników konkursu będzie oszacowanie wartości towarów znajdujących się w specjalnej konkursowej szafie. Zawartość szafy przygotują najemcy Centrum. Nagrody otrzymają trzy osoby, które podadzą właściwą wartość towarów zamkniętych w „Walentynkowej szafie”. Finał konkursu odbędzie się tego samego dnia o godzinie 18:15.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Nagrodami w konkursie są trzy vouchery na zakupy w rzeszowskiej Plazie. Osoba, która najtrafniej oszacuje zawartość szafy, otrzyma voucher o wartości 500 zł. Kolejne osoby otrzymają odpowiednio za drugie miejsce voucher o wartości 300 zł, a za trzecie 200 zł.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama