Reklama

Serce ze złota, bony na zabiegi kosmetyczne oraz zaproszenia do klubu Wytwórnia to nagrody, które można wygrać w walentynkowym konkursie rzeszowskiej Plazy.

Wystarczy w dniach od 13 do 14 lutego 2014 r. zrobić sobie bezpłatnie, pamiątkowe zdjęcie w specjalnej fotobudce miłości. Najlepsze zdjęcie wyłoni głosowanie na profilu facebookowym CH Plaza Rzeszów.

Fotobudka miłości ustawiona zostanie na parterze CH Plaza Rzeszów. Wszystkie zdjęcia par zamieszczone zostaną na profilu Plaza Rzeszów na Facebooku. Autorzy zdjęcia, które zdobędzie najwięcej „lajków” otrzymają cenne nagrody ufundowane m.in. przez salon z biżuterią Fugart. Nagroda główna to serce ze złota o wartości 529 zł. Dodatkowo do wygrania są bony na zabiegi kosmetyczne oraz zaproszenia na koncerty do klubu Wytwórnia. Zwycięzców poznamy już 17 lutego 2014 r., a o kolejności decydować będzie ilość głosów na facebooku Centrum.

Szczegóły dotyczące konkursu „Fotobudka Miłości” można znaleźć na stronie plazarzeszow.pl oraz facebook.com/PlazaRzeszow.

Konkurs z nagrodami to nie koniec walentynkowych atrakcji przygotowanych przez Plazę. 13 lutego w Centrum odbędzie się kameralny koncert pt. „Zakochani w klasyce”. Z recitalem fortepianowym wystąpi Ernestine Bluteau, córka Krystyny Mazurówny. Na recital obowiązują zaproszenia, które będzie można zdobyć m.in. w konkursach organizowanych przez regionalne stacje radiowe oraz gazety codzienne.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama