Zdjęcie: materiały prasowe

A może własna firma? Zapisz się na ABC Przedsiębiorczości! Zajęcia organizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. 

Ruszyły zapisy na kolejną edycję zajęć ABC Przedsiębiorczości organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Rzeszowie, które odbędą się w dniach 4-6 października. 

W trakcie zajęć dowiesz się jak założyć i prowadzić własną firmę, co zrobić, by skutecznie dotrzeć do klientów ze swoją ofertą poprzez internet, jak zdobyć pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej, jak opracować biznes plan, jakie formy opodatkowania wybrać, będzie też mowa o ubezpieczeniach społecznych. 

Zajęcia poprowadzą: nauczyciel akademicki dr Tomasz Surmacz, ekspert ZUS w Rzeszowie oraz Damian Nowak, doradca w programie Google. Warsztaty odbędą się w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie przy ul. Naruszewicza 11.

– Jeżeli sytuacja epidemiologiczna w kraju ulegnie zmianie zajęcia prowadzone będą w trybie online – zastrzega Krzysztof Powrózek z rzeszowskiego WUP. 

Uczestnicy zajęć otrzymają zaświadczenia o ukończeniu zajęć. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt do 1 października pod numerem telefonu: 17 850 92 72. Liczba miejsc ograniczona. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama