Zdjęcie: Pixabay

Interesujesz się aplikacjami mobilnymi? Przyjdź na bezpłatne warsztaty z doświadczonymi programistami, które w Rzeszowie odbędą się 16 listopada. 

Organizatorem warsztatów TAP jest rzeszowska firma MobiTouch, która specjalizuje się w technologiach mobilnych. Warsztaty odbędą się z myślą o absolwentach i studentach rzeszowskich uczelni z kierunków technicznych. 

Tematyka spotkań będzie obejmować różne obszary: technologie mobilne (TAPdev), projektowanie graficzne (TAPux) oraz rozwój biznesu (TAPbiz). Celem spotkań jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat aktualnych rozwiązań stosowanych w branży.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na zakończenie warsztatów. Pierwsze spotkanie w ramach warsztatów TAP jest dla osób zainteresowanych technologiami mobilnymi. Odbędzie się ono w sobotę 16 listopada od 10:00 do 150:00 w MobiTouch przy ul. Litewskiej 10/1.

Warsztaty poprowadzą programiści MobiTouch – Damian Dudycz i Dawid Barniak. Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Rejestracja trwa do 6 listopada za pośrednictwem strony mobitouch.net/blog/tapdev-1 

Zajęcia prowadzone będą w 10-osobowych grupach.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama