Po licznych sygnałach, że na Waszej osi czasu na Facebooku nie wyświetlają się nasze posty, wyjaśniamy, czym to jest spowodowane i jak to można zmienić.

Nasz portal z tygodnia na tydzień ma coraz więcej Czytelników. Coraz więcej osób komentuje nasze teksty, włącza się do dyskusji. Od początku istnienia Rzeszów News idea była taka, że w pierwszej kolejności nasi Czytelnicy informacje mają dostawać na Facebooku. Tej zasady będziemy się w dalszym ciągu trzymać. Chcemy być tam, gdzie Wy.

Ale Facebook od dłuższego czasu aktywnie ogranicza zasięg nieopłaconych postów. Jak pokazują najnowsze badania, jeszcze w październiku zeszłego roku, średni zasięg organiczny oscylował w granicach 12 procent. Obecnie to już niewiele ponad 5 procent. Skutkiem tego jest, że wielu z Was nie dostaje na swojej osi czasu na Facebooku aktualnych informacji.

Na politykę Facebooka nie mamy żadnego wpływu, ale kilka prostych ruchów z Waszej strony wystarczy, by dostawać na bieżąco informacje. W górnej części nagłówka naszej facebookowej strony znajduje się przycisk „Obserwuj”. Aby był aktywny, wystarczy w niego kliknąć. Po najechaniu zaś klawisza „Lubię to”, zaznaczcie „Otrzymuj powiadomienia”. Od tego momentu będziecie regularnie otrzymywać nasze wiadomości oraz powiadomienia.

Jednocześnie chcielibyśmy Was zachęcić do śledzenia Rzeszów News na Twitterze (Twitter.com/RzeszowNews), Google + (google.com/+Rzeszow-newsPl). Jesteśmy też na Instagramie (Instagram.com/rzeszownews).

Redakcja Rzeszów News

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama