Reklama

Pod hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” Helios promuje korzystny dla widzów system sprzedażowy. Żeby zaoszczędzić nawet 14 złotych, wystarczy kupić bilet na dowolny seans w repertuarze na kilka dni przed planowaną wizytą w kinie.

Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w stałej najniższej cenie – tylko 12,90 złotych za bilet, w rzeszowskich multipleksach sieci Helios na widzów czeka także unikalna oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.

Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz

W ramach akcji niższe ceny biletów są dostępne już na jeden dzień przed planowaną wizytą, a najbardziej atrakcyjne – na 3 i więcej dni przed seansem (tylko 12,90 złotych).

To kinomani decydują, jaką kwotę chcą zaoszczędzić – kupując bilety wcześniej, płacą za nie mniej.

Nowy cennik dotyczy też filmów familijnych

Nowy, atrakcyjny cennik dotyczy również uwielbianych przez widzów filmów familijnych. Rodziny mogą być dwu, trzy, a nawet 10-osobowe wielopokoleniowe, formalne lub nie. Każdy, kto będzie chciał obejrzeć film familijny, będzie mógł skorzystać z tej atrakcyjnej oferty.

W każdy wtorkowy wieczór rzeszowskie kina Helios publikują najeżony nowościami repertuar. W ramach dynamicznego cennika Heliosa można zakupić bilety na piątkowe premiery oraz kolejne dni w cenie tylko 12,90 złotych.

Helios - wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz

Filmowy grudzień zapowiada się naprawdę gorąco!

Już 3 grudnia widzowie poznają Thomasa i jego skrzydlatych przyjaciół w filmie „Chłopiec z chmur” oraz wielką miłość i jeszcze większego psa w filmie „Clifford. Wielki czerwony pies”.

Tydzień później nastąpi mocne zderzenie z rzeczywistością w filmie w gwiazdorskiej obsadzie „Nie patrz w górę”. Powróci pełen blasku świat, czyli słynny broadwayowski musical „West side story” w reżyserii samego Steven Spielberga. 

17 grudnia młodszych widzów zainteresuje ekipa, która nikogo nie zostawi na lodzie w filmie „Misiek. Ekipa na wakacjach”, a starsi kinomani wpadną w sieć  filmu „Spider man: bez drogi do domu”

Matrix – wkrótce ruszy przedsprzedaż 

Zdecydowanie warto wypatrywać przedsprzedaży na murowany HIT grudnia – „Matrix Zmartwychwstania”, którego premiera już 22 grudnia!

Pamiętaj: kupując bilet wcześniej możesz zaoszczędzić, ale też wybrać najlepsze miejsca

Reklama