Zdjęcie: Pixabay
Reklama

W najbliższy wtorek (11 grudnia) na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się XVIII Nocne Spotkanie z Reklamą. Zobaczycie, że reklama nawet banalnego produktu może być świetna.

Organizatorami Nocnego Spotkania z Reklamą są Politechnika Rzeszowska i Studenckie Koło Naukowej Komunikacji Marketingowej. Co roku wydarzenie gromadzi ponad 900 odbiorców i miłośników reklam. Tegorocznego edycja Nocnego Spotkania z Reklamą odbędzie się we wtorek w salach: V-1, V-2 i S-1. Początek o 20:00. Wstęp bezpłatny. 

Czy obecnie ktokolwiek zastanawia się nad tym, jakie skutki wywołują wszechobecne reklamy? Praktycznie każdy potrafi się leczyć i wie, co ma zażyć bez konsultacji z farmaceutą czy lekarzem. Wiemy doskonale, które samochody są najlepsze, które mydło nada naszej skórze elastyczność i w których butach pokonamy najwięcej kilometrów. O proszkach do prania, papierze toaletowym i płynach na wypalanie kurzajek nie warto nawet wspominać…

Coraz więcej jednak osób zaczyna denerwować się na widok reklam. Nerwowo wtedy przełączają programy, ale z reguły na większości kanałów reklamy emitowane są w tym samym momencie. Czy można więc mówić, że spora grupa odbiorców traktuje reklamy tylko jako przerwę, aby zrobić sobie kanapkę? Skorzystać z toalety? czy chociażby wymyć kilka talerzy…

Wtorkowe Nocne Spotkanie z Reklamą jest doskonałą okazją chociażby do tego, by zobaczyć, że reklama nawet banalnego produktu może być świetna, zabawna i może być fantastycznym przerywnikiem w trakcie filmu.

Zdjęcie: Materiały organizatorów

Oprac. (ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.