Zdjęcie: Tomas Modras / Rzeszów News
Reklama

Od najbliższego wtorku do czwartku autobusy MPK trzech linii będą kursowały według zmienionego rozkładu jazdy. Ma to związek z zamknięciem ulicy Jana Pawła II w Rzeszowie.

Ul. Jana Pawła II będzie zamknięta od 29 listopada do 1 grudnia. Firma Skanska, która jest wykonawcą modernizacji tej ulicy, będzie układała warstwy bitumiczne na ulicach Jana Pawła II,  Senatorskiej, Miejskiej oraz Gościnnej.

W tych dniach ul. Jana Pawła II będzie całkowicie wyłączona z ruchu pojazdów samochodowych na odcinku ok. 1,2 km – od ul. Kwiatkowskiego do pierwszych zabudowań za ul. Św. Antoniego. O szczegółach utrudnie} w ruchu pisaliśmy TUTAJ.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował, że od wtorku do czwartku ok. godz. 8:00 do ok. 22:00 zmianie ulegną trasy autobusów linii nr 7, 12 i 21. Autobusy pojadą od centrum do ul. Kwiatkowskiego / ul. Strażackiej trasą bez zmian, następnie ulicami Miłą, Kard. K. Wojtyły, Sikorskiego, Tyczyn, Budziwojską i dalej trasami bez zmian.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Objazd obowiązuje w obu kierunkach. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki – poinformował ZTM. Jednocześnie podał, że od wtorku do czwartku będzie uruchomiona dodatkowa (wahadłowo) komunikacja na odcinku Kwiatkowskiego Dom Studenta – Kwiatkowskiego hotel.

ZTM poinformował również, że od 1 grudnia zmianie ulegają rozkłady jazdy linii nr 9, 16 i 35. Liczba kursów się nie zmieni, zmienią się godziny odjazdów autobusów MPK.

(ak)

redakcja@reszow-news.pl

Reklama