Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News
Reklama

Środki higieniczne, kosmetyki, bielizna i wygodna odzież – to główne produkty, które dla kobiet z Ukrainy będzie zbierać CH Plaza Rzeszów. We wtorek (8 marca) z okazji Dnia Kobiet zbiórka pod hasłem „Kobietom w potrzebie”.

W tym roku Plaza postanowiła zrezygnować z wielkich atrakcji z okazji Dnia Kobiet. – Podyktowane jest to trwająca wojną na Ukrainie oraz bardzo trudną sytuacją przybywających do Polski uchodźców – tłumaczy Katarzyna Szewerniak-Pawlak, menedżer ds. marketingu w rzeszowskiej Plazie.

Jednak, aby zaznaczyć ten ważny dzień, klientki Plazy oraz osoby wspierające zbiórkę otrzymają symboliczne kwiaty.

Najważniejszym wydarzeniem z okazji Dnia Kobiet będzie zbiórka darów dla kobiet, które dotarły do Polski zza wschodniej granicy. Pod hasłem „Kobietom w potrzebie” Plaza będzie przyjmować konkretne dary m.in. środki higieniczne, kosmetyki, bieliznę i wygodną odzież (koszulki sportowe, legginsy, spodnie dresowe itp.).

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Zbiórka „Kobietom w potrzebie” odbędzie się we wtorek (8 marca), od godz. 10:00 do 20:00. Wszystkie dary przyjmowane będą w punkcie zbiórki na parterze Plazy, w pobliżu drogerii Sephora.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama