Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Oficjalne otwarcie pierwszego na Podkarpaciu salonu legendarnych amerykańskich marek samochodowych Dodge oraz RAM, a także Harley On Tour – to atrakcje podczas weekendu w rzeszowskiej firmie Game Over Cycles.

Producent customowych motocykli w sobotę i niedzielę (22-23 sierpnia) przy ulicy Ludwika Chmury w Rzeszowie organizuje kilka wydarzeń z wieloma atrakcjami zarówno dla entuzjastów motoryzacji, jak i mieszkańców regionu. 

W sobotę odbędzie się oficjalne otwarcie pierwszego na Podkarpaciu salonu legendarnych amerykańskich marek samochodowych Dodge oraz RAM. Salon powstał dzięki współpracy GOC z firmą KW Automotive, oficjalnym importerem samochodów tych marek w Polsce.

Przez cały weekend będzie trwała impreza Harley On Tour w sąsiednim salonie GOC Harley-Davidson. Do stolicy Podkarpacia już zawitała ciężarówka słynnej amerykańskiej firmy motocyklowej wypełniona 23 maszynami marki H-D z rocznika 2020.

– Przez weekend będą dostępne na jazdy testowe. Jazdy próbne są bezpłatne. Wystarczy przed imprezą dokonać rezerwacji, a na miejscu przedstawić dowód osobisty oraz prawo jazdy kategorii A – zachęca Krzysztof Bienkiewicz z Game Over Cycles. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W weekend zainauguruje również oficjalny baru GOC, utrzymany w klimacie najlepszych amerykańskich lokali. GOC Bar będzie ozdobiony m.in. ścianą ekranów, czerwonymi sofami oraz motocyklem zawieszonym nad barem.

Zarówno salon Dodge & RAM Rzeszów, Harley-Davidson Rzeszów, a także GOC Bar będą otwarte w sobotę i niedzielę od 10:00 do 18:00. Podczas całego weekendu dla gości będzie przygotowany również grill, muzyka, odbędzie się Zlot Brodaczy oraz inne atrakcje.   

Organizatorzy przypominają, że z uwagi na epidemię koronawirusa wszystkie wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama