Zdjęcie: materiały prasowe

Kino na Plaży, Bitwa na Noże, Beach Party oraz Rodzinny Piknik na Plaży. Nachodzący weekend w G2A Arena w Jasionce nie będzie nudny. Jedna z imprez odbędzie się z udziałem celebrytów. 

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe G2A Arena przygotowało na weekend kolejny zastrzyk imprez plażowych w ramach Summer Arena. Wyróżnia je ogromna plaża na sali wystawienniczej.

W sobotę (4 września) o godz. 18:00 po raz pierwszy odbędą się pojedynki kucharskie. W jedynej takiej bitwie kulinarnej zmierzą się celebryci: Mateusz „Tarzan” Leśniak, Szymon ŻółwTV Dębski, Warszawski Dresik, Monika Laskowska, Ewa EVA Piekut, Julita Juchnowicz. Celebryci ostatnio walczyli na gali MMA – Elite Fighters.

Uwielbianym postaciom z telewizji i internetu towarzyszyć będą szefowie kuchni znanych restauracji takich jak: Trzy Korony, Kuk Nuk, Zacisze, The Garden Grill & Bar Hotelu Hilton Garden Inn Rzeszów, Amici, Inventor. Całość poprowadzi Bilguun Ariunbaatar.

Zdjęcie: materiały prasowe
Piknik Rodzinny na Plaży

Wydarzeniem, które uwieńczy Summer Arenę, jest Piknik Rodzinny na Plaży. Odbędzie się on w niedzielę (5 września) od godz. 11:00. Kino dla dzieci, dmuchańce, zabawy dla dzieci oraz liczne wydarzenia towarzyszące – a wszystko na piaszczystej plaży za darmo. 

W programie występ Eleny Jakubiec, uczestniczki programu The Voice Kids; występ taneczny: Kariny Faldy i Alexandra Vykhovanets; szkoły tanecznej A.V. Dance System z Rzeszowa; Leny Małodzińskiej i Olwiera Szota, uczestników The Voice Kids; projekcja filmu animowanego „Super Spark. Gwiezdna misja”.

Kino na Plaży – romantyczny seans

Ostatnie dni wakacji, to deszczowa pogoda, dlatego też kino na plaży pod szklaną kopułą G2A Arena jest świetną alternatywą na spędzenie piątkowego wieczoru. 3 września o 20:00 na wszystkich kinomanów czekać będą leżaki, multimedialny ekran, kinowe nagłośnienie, popcorn, zimne napoje serwowane przez rzeszowską ekipę Lord Jacka.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Filmowym daniem będzie wzruszająca opowieść o szukaniu miłości i własnej recepty na szczęście. „Love, Rosie” to historia Rosie i Alexa – bliskich przyjaciół, których perypetie będzie można śledzić w ramach piątkowego seansu.

Beach Party na piasku
Zdjęcie: materiały prasowe

Summer Arena to też imprezy klubowe, pyszne jedzenie, długie wieczory w towarzystwie przyjaciół i zabawa do białego rana na piaszczystej plaży. Pod szklaną kopułą G2A Arena na uczestników będzie czekać scena (100 m kw.), palmy, leżaki, zimne drinki i – jak zapewniają organizatorzy – świetna muzyka.

Organizatorzy Summer Arena, przy współpracy z Centrum Medycznym Medyk, umożliwiają też wykonanie testów na obecność koronawirusa oraz zaszczepienie się przeciwko COVID-19.

Jaki jest koszt wydarzeń?

Bilety na wydarzenia będzie można kupić na miejscu w kasach. Tam też uczestnicy otrzymają informacje o aktualnej ofercie G2A Arena, znajdziecie je też na g2aarena.pl. Wstęp na Kino na Plaży kosztuje 10 zł; Bitwę na Noże + Beach Party – 40 zł; Beach Party – 20 zł; kobiety do 22:00 wchodzą za darmo. Bezpłatny jest też Rodzinny Piknik na Plaży.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama