Reklama

Rzeszowskie kino Zorza w maju startuje z Kinem Letnim. Będzie funkcjonowało do sierpnia. Bilety w atrakcyjnej cenie – 6 zł.

Specjalne pokazy filmowe odbywać się będą zawsze w weekendowe wieczory, pod gołym niebem, tuż obok Filmowej Cafe Kina Zorza.

– Kino Letnie to przede wszystkim doskonała okazja do obejrzenia starannie dobranych filmów w niecodziennych warunkach. Urokliwa atmosfera, jaką tworzą bez wątpienia ciepłe letnie wieczory, w połączeniu z dobrym kinem oraz kuflem zimnego piwa lub lampką wina, to bez wątpienia coś, czego nie trzeba szczególnie rekomendować – uważa Rafał Kaplita z kina Zorza.

Tak samo, jak w ubiegłym roku pokazy w ramach Kina Letniego, Zorza postanowiła podzielić na cztery odrębne cykle. W maju kino zaprasza na cykl: „Klasyka w maju”. 3 maja będzie można zobaczyć film „Gorączka Złota”, 8-10 maja – „Buntownik bez Powodu”, 15-17 maja – „Tramwaj Zwany Pożądaniem”, 22-24 maja – „Co się Wydarzyło w Madison County”, 29-31 maja – „Kolor Purpury”.

Seanse wieczorne będą się zaczynały zawsze po godzinie 21:00. O precyzyjnych porach startu projekcji Zorza będzie informowała na bieżąco. Bilety na filmy w ramach Kina Letniego w cenie 6 zł.

3 maja odbędzie się oficjalne otwarcie Kina Letniego. Tego dnia dla wszystkich wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Kino Zorza, ul. 3 Maja 28 (wejście również od strony ulicy Zygmuntowskiej).

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama