Reklama

Zaskoczy, rozbawi i pozostawi po sobie niezapomniane wrażenie! Spektakl, który łączy w sobie magię tańca w małym kameralnym klubie z przepychem wielkich scen, musicali i rewii show girls, 12 kwietnia w sali Instytutu Muzyki UR w Rzeszowie, ul.Dąbrowskiego 83 w Rzeszowie. Pod naszym patronatem.

[Not a valid template]

 

„Welcome To Burlesque” to zachwycające wielkie show, prawdziwa rewia taneczna, wdzięk i widowiskowość choreografii, a całość okraszona zapierającymi dech w piersiach,   akrobatycznymi występami TRIO ETC – finalistów programu „Mam talent”.

To przedstawienie, które jednych zadziwi, innych zainspiruje…. Pełne humoru teksty oraz wspaniały głos znanej i podziwianej Małgorzaty Boć ze wsparciem Małgorzaty Chruściel i Agnieszki Podubny, a do tego nuta uwodzicielskiego tańca z udziałem Uli Surowiec, Katarzyny Krupy, Kingi Konefał, Klaudii Oczoś, Mateusza Ostrowskiego oraz Mieszka Nagaj.

Widowisko przyciągające spojrzenia i rozbudzające wyobraźnię w połączeniu z wyjątkowymi, oryginalnymi głosami wokalistek, tworzą atmosferę nacechowaną sexapilem. Smaku i wyrazu dodają stroje, które poruszają się wraz z ciałem, załamują światło błyszcząc wśród reflektorów. Są tak samo zmysłowe i odważne jak sam pomysł. Wszystko po to by podkreślić ruch, wywołać rumieniec na twarzy widza, spełnić jego oczekiwania…i resztę pozostawić wyobraźni.

„Welcome To Burlesque to nie tylko przedstawienie, w którym emanuje kobiecość oraz wielka pasja, to również subtelne dźwięki instrumentów dziewięcioosobowej orkiestry profesjonalnych muzyków. Wszystko po to, by w całości stworzyć fantastyczną symfonię dźwięków i śpiewu z ruchem i światłem w jednym – po prostu tytułową burleskę.

Przedstawienie odbędzie się 12 kwietnia (niedziela) w sali Instytutu Muzyki UR w Rzeszowie, ul.Dąbrowskiego 83 o godz. 16:30. Bilety w przedsprzedaży w cenie: 95 i 110 zł (w zależności od miejsca na sali). Bilety zbiorowe i zamówienia biletów u organizatora: Edward Małek, tel. 506 55 39 37, e-mail: biuro@edma.art.pl, strona: www.edma.art.pl

Bilety indywidualne: kasa Filharmonii Podkarpackiej; trasa podziemna (Rynek 26), biuro JP Nieruchomości, ul. Zygmuntowska 9, II piętro, oraz www.kupbilecik.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl.

KONKURS

W naszym konkursie wygrały następujące osoby: Paulina Płoch, Magdalena Hogendorf, Leszek Szubert i Renata Bielawska. Zwycięzcom gratulujemy!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: