Zdjęcie: Materiały prasowe

Lubisz jeść, a Twoim ulubionym daniem jest tortilla? Świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie fantastyczne wyzwanie. Wystarczy, że 25 listopada pojawisz się w rzeszowskiej restauracji Kebab`s House,  gdzie będzie czekać na Ciebie 1,5 metrowa tortilla. Czy twój żołądek jest gotowy na jedzeniowe wyzwanie?

Na konkurs zaprasza przesympatyczny Kurd Eli Harsan, który prowadzi jedną z najbardziej znanych i lubianych tureckich restauracji na rzeszowskim rynku – Kebab`s House. Punkt ten na rzeszowskiej mapie gastronomii pojawił się w 2004 roku. Mimo wciąż rosnącej konkurencji restauracja ta cieszy się niezmienną popularnością wśród mieszkańców miasta.

Zdjęcie: Materiały prasowe

Co przyciąga ludzi do tego miejsca?  

Przede wszystkim wręcz rodzinna atmosfera, w której właściciel traktuje każdego klienta jak gościa w swoim domu. Po drugie świeżość produktów które wpływają na smak oraz wysoką jakość oferowanych dań. W odróżnieniu do wielu restauracji podobnego typu Eli Harsan podchodzi z niezwykłą dbałością do wyboru produktów do swoich dań – tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Skrupulatność oraz skupienie na detalach może wynikać u właściciela z jego medycznego wykształcenia.

Eli Harsan otwierając restaurację w Rzeszowie nawiązał do korzeni swojej rodziny, a dokładnie dziadka, który tak jak wnuk kochał gotować dla ludzi i prowadził znaną restaurację na Bliskim Wschodzie.

– Robię to dla ludzi, cieszę się kiedy wracają i mówią, że było naprawdę smacznie. Najbardziej raduje się na widok całych rodzin, które odwiedzają moją restaurację – tłumaczy swoją miłość do gastronomi Eli.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Jego miłość do kuchni została wynagrodzona w 2015 roku kiedy to jego restauracja znalazła się w rankingu 50 najlepszych punktów gastronomicznych na Podkarpaciu.

Kebab`s House w swojej ofercie proponuje klientom prawdziwie tureckie i kurdyjskie jedzenie (kebab, szaszłyki, baklawa) przygotowane w oparciu o tradycyjne i oryginalne receptury oraz wręcz kultowe dania takie jak frytki z posypką cenione za smak przez wielu mieszkańców. Miejsce to można traktować jako dobrą, klimatyczną restaurację, ale również jako przystanek, w którym można wrzucić szybko coś na ząb. Unoszący się w lokalu aromat dobrze przyprawionego mięsa zachęca do wypróbowania wielu pozycji z menu. Wypełnione po brzegi baraniną bądź kurczakiem, z dodatkiem świeżych warzyw i dobrze przyprawionych sosów kebaby można śmiało polecić każdemu fanowi arabskiej kuchni. Idealnym dopełnieniem każdego posiłku w restauracji jest prawdziwa, esencjonalna turecka herbata. Obecnie Kebab`s House nie chcąc się zamykać jedynie na kuchnie turecką, rozszerzył menu o nowe pozycję jakimi są oryginalne wołowe hamburgery, które wielkościom oraz smakiem dorównują swoim amerykańskim pierwowzorom oraz tortille przygotowane w wielu wariantach smakowych.

I to właśnie tę tortille je będziecie mogli już 25 listopada o godz. 20:00 skonsumować w  I Rzeszowskim Wyzwaniu  „Tortdzilla”. Wyzwanie to nic innego jak konkurs w jedzeniu na czas 1,5 metrowej tortilli wypełnionej kurczakiem, warzywami i sosem. Udział w nim wezmą 4 osoby, które wypełnią formularz oraz udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie eliminacyjne: Dlaczego to właśnie Ty chcesz zmierzyć się z tym zadaniem?

Uczestnicy przystępuje do konkursu za darmo dodatkowo każdy z nich otrzyma nagrody ufundowane przez Kebab`s House.

Zapisy trwają do 22 listopada.

Reklama