Tania linia lotnicza Ryanair zwiększa w sezonie zimowym liczbę połączeń z czterech polskich lotnisk do Dublina. Wśród nich jest Jasionka.

Zimowa siatka połączeń Ryanaira zostanie wprowadzona pod koniec października. Loty do Dublina z Jasionki uruchomiono w styczniu 2007 roku. W tej chwili pasażerowie do stolicy Irlandii z Rzeszowa mogą latać dwa razy w tygodniu: w środy i niedzielę. W zimie liczba połączeń zwiększy się do trzech. Loty będą we wtorki, czwartki i soboty.

– Wyjątkowo wcześnie ogłaszamy rozkład lotów na zimę do stolicy Irlandii co pozwoli pasażerom z dużym wyprzedzeniem zaplanować podróż. Bilety są dostępne w sprzedaży już od dziś – mówi Katarzyna Gaborec z Ryanair

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Polscy pasażerowie rezerwując bilety nadal mogą korzystać z numerowanych miejsc, możliwości wniesienia na pokład samolotu drugiej darmowej małej torby, łatwiejszego dostępem do strony internetowej, systemu rejestracji pasażerów „My Ryanair”, 24 godzinnego okresu ochronnego, obniżonej opłaty za bagaż.

Z okazji ogłoszenia dodatkowych częstotliwości lotów z Polski do Dublina Ryanair ogłasza wyprzedaż 100 tysięcy miejsc już od 19.99 euro na podróż w kwietniu i maju. Są one dostępne do rezerwacji do poniedziałku północy, 24 marca. Bilety można rezerwować na stronie www.ryanair.com.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama