Tego jeszcze nie widzieliście. 25 lipca (sobota) na rzeszowskich bulwarach mocna mieszanka dynamicznej nowoczesnej muzyki, dramy i efektów wizualnych. Zagra No Longer Music z USA.

NML to 10-osobowa grupa, pochodząca z USA, która swoje początki miała w Amsterdamie blisko 30 lat temu. Jej założycielem i liderem jest David Pierce.

Po raz pierwszy zespół zagrał w naszym kraju w 1987 r. na festiwalu w Jarocinie. Grał tam również rok później. W miarę jak rosła popularność No Longer Music w Polsce, ich muzyka zmieniała się stając coraz dojrzalszą. Coś, co zaczynało się jako nieociosany punk evoluowało w kierunku fantastycznej post industrialnej muzyki core’owej.

Występ NLM jest widowiskiem muzyczno-teatralnym zawierającym mieszankę dynamicznej nowoczesnej muzyki na żywo, dramy oraz efektów specjalnych (np. videoanimacje i fireshow). Znakiem rozpoznawczym NLM jest śmiałe i twórcze połączenie muzyki (postgrunge/electropunk), światła i teatru.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Lipcowy koncert NML w Rzeszowie jest częścią międzynarodowej trasy koncertowej, podczas której zespół wystąpi m.in. w Austrii, Chorwacji, Estonii, Niemczech, Łotwie, Portugalii, Serbii, Hiszpanii, Turcji czy USA.

NLM w Rzeszowie zagra 25 lipca (sobota) na scenie rzeszowskich bulwarów. Wstęp wolny. Początek o godz. 20:30. Koncert organizuje SLOT Rzeszów – Stowarzyszenie Lokalnych Ośrodków Twórczych.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama