Więcej sklepów na lotnisku w Jasionce. Umowa na rozbudowę strefy podpisana

Reklama

Firma Lagardere Travel rozbuduje lotniskową strefę komercyjno-gastronomiczną w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka. W części ogólnodostępnej terminala powstaną nowe sklepy oraz perfumeria.

 

Zdjęcia: materiały prasowe

Podpisana umowa przewiduje, że do końca października br. rozbudowane zostanie obecne stoisko kawiarniano-prasowe „1Minute”, które znajduje na parterze terminala (po lewej stronie od wejścia), a po prawej powstanie „#VisitPodkarpackie” z pamiątkami i jedzeniem.

Do końca pierwszego kwartału 2023 r. na pierwszym piętrze otworzy się sklep kosmetyczny „Aelia Beauty”. Nowe przestrzenie komercyjne na lotnisku w Jasionce mają uatrakcyjnić pasażerom czas oczekiwania na odlot samolotu, przesiadkę lub przylot najbliższych.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– My zaś wzmacniamy przychody pozalotnicze – mówi Adam Hamryszczak, prezes portu. Chcemy by podrzeszowskie lotnisko, jako jedne z pierwszych, już wróciło do normalności po pandemii – dodaje Andrzej Kacperski, prezes Lagardere Travel Retail Polska.

Lagardere to trzeci na świecie wydawca książek branżowych oraz światowy lider detalicznej obsługi podróżnych. Działa na 260 lotniskach na całym świecie.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama