Fot. Youtube.com / Stand-up Polska. Na zdjęciu Michał Kempa
Reklama

„8 grzechów głównych” – to temat przewodni Wielkiej Trasy Stand-Up Polska, która ruszy 1 marca 2019 roku i dotrze do 14 największych polskich miast, także do Rzeszowa. 

– Nadal będziemy jeździć po Polsce z naszym najlepszym, premierowym materiałem, ale poczuliśmy nieodpartą potrzebę wyniesienia komedii na nowy, wyższy poziom. Chcemy was nie tylko rozbawić, ale przede wszystkim pokazać, że dobry stand-up nie musi być o relacji z dziewczyną, masturbacji, zakupach i gównie – zapowiadają organizatorzy Wielkiej Trasy Stand-Up Polska. 

Stand-up Polska zaprasza na pierwszy w swojej historii spektakl stand-upowy pt. „8 grzechów głównych”.

– Wiemy, że jest siedem. Uważamy jednak, że to niewystarczająca liczba. Pierwsi mnisi chrześcijańscy nie byli sobie w stanie wyobrazić okropności dzisiejszego świata. W pismach Jana Kasjana nie ma mowy o kawie rozpuszczalnej, elektronicznych papierosach czy influencerach. Na to, jak i inne potworności współczesności, musi być jakiś nowy grzech. Wspólnie z wami spróbujemy te problemy nazwać, by później móc z nimi skutecznie walczyć. Bo kto, jak nie my?! – dodają organizatorzy.

 „8 grzechów głównych” odbędzie się 14 polskich miastach. W Rzeszowie spektakl zaplanowano na 4 marca w Filharmonii Podkarpackiej. Bilety (od 59 zł) można już kupować na stronie www.ebilet.pl/widowiska/stand-up/wielka-trasa-stand-up-polska

Do Rzeszowa przyjadą: Michał Kempa, Wojciech Fiedorczuk, Antoni Syrek-Dąbrowski, Karol Kopiec, Piotrek Szumowski, Bartek Walos, Cezary Jurkiewicz, Maciek Adamczyk i Sebastian Rejent. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: