Zdjęcie: UEFA Champions League

Dwa rzeszowskie kina Helios zapraszają na transmisję finału Ligi Mistrzów, który odbędzie się w najbliższą sobotę (28 maja) o godzinie 21:00.

Dla fanów piłki nożnej finał Ligi Mistrzów to niemal najważniejsze wydarzenie w roku. W tej edycji najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie w finale zagrają Liverpool i Real Madryt. Dwie fantastyczne drużyny, dwóch fantastycznych trenerów zapewnią niesamowite emocje tego wieczoru.

Duży ekran i wygodne fotele sprawią, że można poczuć się niemalże jak na pełnym kibiców stadionie. Finał zostanie rozegrany we Francji na Stade de France na przedmieściach Paryża.

Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” kino Helios zachęca do zakupu biletów z wyprzedzeniem: 6-3 dni przed meczem – 28,90 zł, dzień przed meczem – 30,90 zł, w dniu meczu – 32,90 zł.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Mieliśmy dla Was cztery zaproszenia na finał LM w kinach Helios w Rzeszowie (w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego i przy al. Powstańców Warszawy). Aby je zdobyć, wystarczyło odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: ile razy dotychczas Real Madryt sięgał po puchar Ligi Mistrzów? Na odpowiedzi czekaliśmy do środy (25 maja), do godz. 20:00.

Prawidłowa odpowiedź to 13. Zaproszenia otrzymują: Danuta Korbecka, Tomasz Kawalec, Karol Nieckarz i Marta Kołodziej. Gratulujemy! Wszyscy laureaci zostali powiadomieni mailem. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama