Fot. Materiały prasowe. Na zdjęciu Anna Dymna

Wspaniała aktorka i wrażliwy publicysta, czyli Anna Dymna i Wojciech Bonowicz, spotkają się z rzeszowską publicznością w najbliższy poniedziałek (16 kwietnia) w Filharmonii Podkarpackiej w ramach II edycji cyklu wykładów popularnonaukowych „Wielkie pytania w nauce i kulturze”.

Na czym polega sztuka szczęśliwego życia? Jak radzić sobie z upływem czasu? Czy każdy z nas jest wezwany, by być artystą? Czy w końcu od aktorki i poety można dowiedzieć się na czym polega sztuka życia? Na te i wiele innych pytania odpowie Anna Dymna – aktorka teatralna i filmowa, działaczka społeczna, założycielka Fundacji „Mimo Wszystko” oraz Wojciech Bonowicz  – publicysta, autor tomów poetyckich, członek Rady Programowej Dni Tischnerowskich i Instytutu Myśli Józefa Tischnera.

Spotkanie z udziałem tych nietuzinkowych osób  będzie nosiło niebagatelną nazwę „Sztuka życia”. Wydarzenie będzie połączone z rozmową o życiu oraz czytaniem fragmentów książek i wierszy wspaniałych poetek i poetów. Druga część wydarzenia będzie poświęcona dyskusji, w której każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział, zadając pytania i dyskutując z panelistami.

Annę Dymną i Wojciecha Bonowicza  będzie można w Rzeszowie spotkać 16 kwietnia (poniedziałek) o godz. 17:00 w Filharmonii Podkarpackiej w ramach II edycji cyklu wykładów popularnonaukowych „Wielkie pytania w nauce i kulturze” organizowanego przez Wyższą Szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie pod patronatem „Tygodnika Powszechnego”.

Podczas wydarzenia można będzie nabyć publikacje autorstwa Anny Dymnej oraz Wojciecha Bonowicza. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wcześniej należy zarejestrować się na www.wsiz.rzeszow.pl/wielkiepytania i przy wejściu na spotkanie okazać bilet wstępu. Zajmować miejsca w dniu spotkania będzie można pół godziny przed rozpoczęciem – o 16:30.

Fot. Materiały prasowe. Wojciech Bonowicz

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama