Zdjęcie: Materiały organizatorów
Reklama

Czym dziś jest dla nas miłość? – to jedno z pytań, na które będą odpowiadać prof. Bogdan de Barbaro i ks. Jacek Prusak podczas spotkania 27 listopada w Rzeszowie w ramach cyklu “Wielkie Pytania w Nauce”. 

Spotkanie „Miłość zagrożona przez ponowoczesność” z prof. Bogdanem de Barbaro i ks. Jackiem Prusakiem odbędzie się w Filharmonii Podkarpackiej o godz. 17:00. Spotkanie  otworzy IV edycję cyklu wykładów popularnonaukowych „Wielkie Pytania w Nauce”, współorganizowanych przez Fundację Tygodnika Powszechnego.

27 listopada w Filharmonii Podkarpackiej o różnych obliczach miłości rozmawiać będą prof. dr hab. n. med. Bogdan de Barbaro – psychiatra, psychoterapeuta oraz ks. dr Jacek Prusak – publicysta, doktor nauk humanistycznych w zakresie psychologii.

W czasie spotkania prelegenci zwrócą uwagę na róże oblicza współczesnej miłości, a także na zagrożenia, jakie stwarzają jej współczesne czasy. Odniosą się też do okoliczności i sposobów, przy pomocy których deprecjonowana jest dzisiaj idea miłości. Ważną częścią spotkania będzie również dyskusja, którą poprowadzi Wojciech Bonowicz, finalista Nagrody Literackiej Nike 2018.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny pod warunkiem rezerwacji biletu za pośrednictwem strony wielkiepytania.wsiz.pl/rejestracja. W dniu spotkania zajmowanie miejsc będzie możliwe od godz. 16:00. Rezerwacja biletów jest ważna do 16:30.

Cykl „Wielkie Pytania w Nauce” jest realizowany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie we współpracy z „Tygodnikiem Powszechnym” od roku 2016. 

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: