Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie wraz z projektantką mody i właścicielką marki Biel Fashion, Justyną Półtorak, organizują pokaz kreacji młodzieżowych wykonanych przez uczennice klas sztuki i projektowania. Prezentacja odbędzie się w piątek (21 marca) o godz. 17.00 w Millenium Hall.

Pokaz to część projektu modowego, którego finałem ma być wybór najlepszego stroju i wdrożenie go do produkcji przez dużą firmę odzieżową. Uczennice otrzymały propozycję wykonania rysunków żurnalowych i technicznych przedstawiających stroje dla ludzi młodych, aktywnych, którzy cenią sobie wygodę i nie chcą przepłacać. Spośród 114 propozycji Justyna Półtorak wybrała 30 najlepszych, które zostaną zaprezentowane podczas pokazu, a następnie zgłoszone do konkursu na najlepszy strój młodzieżowy.

Zwycięski projekt zostanie wyłoniony drogą plebiscytu internetowego. Głosować można na  fanpage’u na Facebooku Millenium Hall.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Jest to już trzeci pokaz mody organizowany przez klasę sztuki i projektowania ALO. Po ekstrawaganckich sukniach karnawałowych i walentynkowych, przyszedł czas na stroje młodzieżowe.  Tym razem młode projektantki zaproponowały swoim rówieśnikom tanie i oryginalne propozycje do noszenia, na co dzień. Jedną z ich stylizacji będzie można kupić już jesienią w salonie MayWay w Rzeszowie.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama