Zdjęcie: Pixabay

Węgierska linia lotnicza Wizzair uruchomi trzy nowe połączenia z dwóch polskich lotnisk. Wśród nich jest podrzeszowska Jasionka. Będą loty do Burgas w Bułgarii.

O nowych połączeniach Wizzair poinformował w piątek (25 marca). Z Krakowa i Rzeszowa będzie można latać do Burgas, które jest położone nad Morzem Czarnym. Z Rzeszowa loty rozpoczną się 19 czerwca, będą dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele.

Z Krakowa połączenia mają zainaugurować 1 sierpnia (poniedziałki i piątki). Ze stolicy Małopolski Wizzair uruchomi jeszcze jedno połączenie – do francuskiego Lyonu (od 19 września, dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki).

– Wierzymy, że dzięki najnowszym połączeniom z Krakowa i Rzeszowa do Burgas, i z Krakowa do Lyonu, nasi pasażerowie mogą zaplanować swoje długo wyczekiwane wakacje lub weekendowe wyprawy – mówi Paulina Gosk z Wizzair. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Burgas jest już czwartym kierunkiem w ofercie Wizzair na lotnisku w Jasionce. W 2020 roku przewoźnik uruchomił połączenie do holenderskiego Eindhoven, jesienią 2021 roku do stolicy Norwegii – Oslo (lotnisko w Torp), oraz Londynu (Luton).    

Połączenia do Oslo i Londynu są obecnie zawieszone. Wrócą odpowiednio 1 kwietnia i 29 marca. Bilety na loty do Burgas można już kupować na stronie www.wizzair.com. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama