Reklama

Kto widział część pierwszą, ten wie o czym jest ta historia. Ci, którzy nie mieli tej okazji niech się wybiorą do kina. Druga część jest lepsza od pierwszej.

Po ostatnich przygodach na prowincji, przyjaciele rozstali się i rozjechali po świecie. W rodzinnym mieście pozostał jedynie Szyja czyli Tomek Zarówny – jak zawsze posłuszny swojej ukochanej żonie. I to właśnie on wpada tym razem w kłopoty.

Pracując na autostradzie, Szyja poznaje przypadkiem agentkę gwiazd Klementynę (Małgorzata Socha). Seksowna blondynka porywa go na kilka dni do Warszawy. Jeszcze tego samego dnia Tomek zmienia się w prawdziwego celebrytę. A jego żona – słynna Jadźka (Barbara Kurdej – Szatan) postanawia sprowadzić go do domu, choćby i siłą. Z jakim skutkiem?

KONKURS

Mamy dla Was podwójne azproszenie na ten film w Heliosie przy Powstańców Warszawy (21 stycznia, godz. 18.30) . Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem tego filmu? Należy także udostępnić nasz facebookowy post i go polubić.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Wkręceni

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godz. 14 do środy (21 stycznia).

Mamy też bilety na Kino Konesera, więcej na ten temat TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: