Rzeszowscy policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna włamał się do hipermarketu w Rzeszowie.

Do zdarzenia doszło wczoraj (19 listopada) przed godz. 19:00 na terenie pasażu handlowego w hipermarkecie przy ulicy Warszawskiej. Policjanci z komisariatu ze Śródmieścia zauważyli przed hipermarketem nienaturalnie zachowującego się mężczyznę, który trzymał w ręce łom.

Policjanci weszli za mężczyzną do sklepu. Wykorzystał nieobecność pracownika i włamał się do stoiska gastronomicznego, szukając czegoś pod ladą. Potem mężczyzna poszedł w kierunku wyjścia i zaczął uciekać. Policjanci pobiegli za nim i sprawcę zatrzymali w okolicach stacji paliw.

Sprawcą okazał się 48-letni mieszkaniec Lublina. Mężczyzna ukradł ze stoiska kilkaset złotych. Policjanci zabezpieczyli przy nim pieniądze. W tym czasie pracownica sklepu o zdarzeniu powiadomiła policję i ochronę sklepu. Przekazała informację, że włamania dokonało… trzech mężczyzn.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Policjanci szybko wyjaśnili nieporozumienie. Dwaj z rzekomych sprawców to ścigający podejrzewanego policjanci. Mieszkaniec Lublina trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze pracują teraz nad przedstawieniem mężczyźnie zarzutów.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama