Reklama

Policjanci z komisariatu na Baranówce w Rzeszowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o włamania do piwnicy i rzeszowskiej firmy budowlanej. Zabezpieczyli również 19 sztuk różnej amunicji.

Do włamań doszło na przełomie maja i czerwca. Nieznani sprawcy włamali się do siedziby firmy oraz prywatnej piwnicy. Sprawę wyjaśniali kryminalni z komisariatu na Baranówce. Ustalili i zatrzymali podejrzanych. Okazało się, że włamań dokonały dwie różne osoby.

We wtorek policjanci zatrzymali podejrzanego o włamanie do piwnicy przy ulicy Króla Augusta. To 27-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna ukradł dwa rowery i wózek dziecięcy.

– Rowery sprzedał od ręki przygodnie spotkanemu mężczyźnie – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Policjanci odzyskali skradziony wózek.

Dzień później zatrzymali podejrzewanych o włamanie do pomieszczeń firmy przy ulicy Gołębiej. Podczas tego włamania skradziono różnego rodzaju narzędzia i akcesoria budowlane. Część z nich odzyskano podczas przeszukania w miejscu zamieszkania jednego z zatrzymanych. Jednak nie on był sprawcą włamania, ale jego 36-letni kolega, który usłyszał zarzuty.

W mieszkaniu policjanci znaleźli również 19 sztuk amunicji różnego rodzaju. Materiały dotyczące znaleziska zostały wyłączone do odrębnego postępowania i przesłane do Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszowa.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.