Zdjęcie: materiały prasowe

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Włodiego w Rzeszowie! Prawdziwa ikona polskiego hip-hopu wystąpi 5 sierpnia w Przystani na Lato. 

Bilety na koncert Włodiego kosztują 39 i 49 zł. Do kupienia na stage24.pl. Koncert zaplanowany na 5 sierpnia rozpocznie się o godz. 20:00. 

Advertisement

Włodi na polskiej scenie hip-hopowej scenie jest obecny od pierwszej połowy lat 90. W 1995 r. założył wspólnie z Vieniem legendarny skład Molesta Ewenement, odpowiedzialny za nagranie historycznej płyty „Skandal”. Natomiast w 2009 roku Włodi zaczął współtworzyć – razem z Eldo i Pelsonem – Projekt Parias.

Włodi od lat prowadzi też równolegle karierę solową. W roku 2003 na rynku ukazał się jego solowy debiut „…Jak nowonarodzony”, a dwa lata później album „W…”. W roku 2012 Włodi dołączył do grona artystów Step Records.

Premiera trzeciego solowego albumu miała miejsce 19 września 2014 roku. Na „Wszystko z dymem” gościli się Mielzky, W.E.N.A., Danny, Molesta i Małpa, a także Evidence z Dilated Peoples w roli jednego z producentów („T&T”). „Wszystko z dymem” zostało świetnie przyjęte przez słuchaczy. Określenia „klasyk” i „płyta roku” nie należały do rzadkości.

Frontman Molesty kontynuuje dobrą passę znakomitym albumem „Wszystkie drogi prowadzą do dymu” (DistrictArea. 2017). Płyta, na której gościnnie udzielili się m.in. Holak, Otsochodzi, Marysia Starosta, PRO8L3M i Ero, dociera do 2. miejsca w notowaniu OLiS. 

Ostatnie wydawnictwa w dorobku Włodiego to wydana w listopadzie 2018 roku EP-ka „Osad”, a także głośna współpraca z producentem 1988 znanym z duetu Syny. Owocem tej kooperacji jest album „W/88”. Jeszcze w tym roku Włodi ma wydać nowy album nakładem Def Jam Recordings Poland. Zapowiada ją singiel „Z Planem”.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama