Zdjęcie: Ewa Szyfner / Rzeszów News

Jeśli jesteś posiadaczem pojazdu marki Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani, Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Ducati, czy Piaggio, to konieczne musisz wziąć udział w tej imprezie. W sobotę (1 kwietnia) w Rzeszowie odbędzie się zlot fanów włoskiej motoryzacji.

„Włoską Wiosnę w 2017” w Rzeszowie organizują „Podkarpaccy Alfaholicy”. Do miłośników miłośnicy i entuzjastów samochodów marki Alfa Romeo dołączają grupa „Rzeszowskie Klasyki Noc” i firma Auto-Res. Zlot odbędzie się 1 kwietnia (sobota) na terenie giełdy samochodowej przy ul. Spichlerzowej.

Impreza rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do 19:00. Organizatorzy zapraszają na „Włoską Wiosnę” posiadaczy pojazdów takich marek, jak  Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani, Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Abarth, Autobianchi, Aprilia, Ducati, Piaggio i innych.

– Mile widziani są zarówno zrzeszeni w klubach i grupach jak i niezrzeszeni. Dla samochodów starszych (youngtimer , oldtimer) , modyfikowanych i nietypowych przewidziana jest specjalna strefa VIP, w której te pojazdy będą wyeksponowane – zapowiadają „Podkarpaccy Alfaholicy”.

Grupa „Rzeszowskie Klasyki Nocą” zaprezentuje swoje (nie tylko włoskie) samochody klasyczne. Z kolei Auto-Res na swoim stoisku firmowym zaprezentuje swoją ofertę koncernu FCA.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Możecie spodziewać się wielu ciekawych pojazdów demo. W programie m.in. włoska kuchnia, konkursy, pożegnanie zimy, sesje foto i inne atrakcje – dodają organizatorzy „Włoskiej Wiosny 2017”.

(ak)

Włoska Wiosna 2017 – w sobotę zlot fanów włoskiej motoryzacji w Rzeszowie

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama