Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie rozpoczęła zajęcia w ramach Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego. Dobra wiadomość dla rodziców i uczniów – są jeszcze wolne miejsca dla chętnych na bezpłatne warsztaty i wykłady w EUD.– 17 października odbyła się inauguracja roku akademickiego Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego organizowanego przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Studenci uroczyście złożyli ślubowanie i otrzymali indeksy- informuje Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

To już trzecia edycja EUD, w której dzieci z klas 5 i 6 szkoły podstawowej podczas wykładów i warsztatów poznają tajniki marketingu w internecie, roli banku w gospodarce oraz sztuki przekonywania i podstaw konstruktywnej komunikacji.

Zajęcia odbywają się w czwartki od godziny 17:30 do 19:00. Równolegle z warsztatami i wykładami dla dzieci prowadzone są zajęcia dla rodziców i opiekunów z tematyki: wychowanie do sukcesu, doskonalenie współpracy w rodzinie czy rodzic – nauczyciel – partnerzy procesu edukacji.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Uczestnictwo w EUD jest bezpłatne. Patronem honorowym jest Ministerstwo Edukacji Narodowej a partnerem strategicznym Narodowy Bank Polski.

– Po każdej edycji mali studenci podchodzą do testu z wiedzy, którą zdobyli podczas zajęć. Najlepsi otrzymują cenne nagrody. W ubiegłej był to tablet! Mamy jeszcze wolne miejsca. Zachęcamy do wypełnienia formularze zgłoszeniowego na stronie www.uniwersytet-dzieciecy.pl i dołączenia do grupy studentów – mówi Pasieczna.

Reklama