Reklama

Najpopularniejszy wakacyjny kurs języka angielskiego „Pomost International”  w Rzeszowie w tym roku odbędzie się po raz 24. Potrwa od 14 do 26 lipca.

Kurs Języka Angielskiego i Kultury Amerykańskiej „Pomost International” organizowany jest przez organizację „Pomost International” z Buffalo w USA i Urząd Miasta Rzeszowa.

Warsztaty językowe prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Uczestnicy kursu otrzymują podręczniki przygotowane każdorazowo przez nauczycieli, którymi są wolontariusze ze Stanów Zjednoczonych. Reprezentują różne zawody, a do Rzeszowa przyjeżdżają od 1991 r. Naukę języka prowadzą w sposób niekonwencjonalny, przekazując równocześnie szeroką wiedzę o wielu dziedzinach życia Amerykanów. Zajęcia, jak co roku, odbywać się będą w Zespole Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.

– Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w kursie, który co roku cieszy się wielka popularnością – informuje Maria Cieśla, dyrektor Rzeszowskiego Domu Kultury. – Na chwilę obecną mamy już dużo zgłoszeń, ale wszyscy chętni mogą jeszcze je do nas przesyłać.

W kursie „Pomost International” mogą brać udział uczniowie szkół średnich oraz gimnazjów, a także osoby pracujące i studenci. Ważnym warunkiem jest znajomość języka  angielskiego w stopniu, który umożliwia korzystanie z zajęć, prowadzonych wyłącznie w języku angielskim. Zgłoszenia na kurs przyjmowane do 27 czerwca.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Kartę zgłoszeniową i regulamin można pobrać ze strony RDK, a następnie przesłać drogą elektroniczną na adres: anna.kniaziewicz@rdk.rzeszow.pl lub zostawić osobiście w Rzeszowskim Domu Kultury, ul. Staromiejska 43a, w godz. od 9.30 do 16.30. Telefon kontaktowy: 17 748 39 50, 17 748 39 55, 508 221 804.

Zajęcia będą podzielone na dwa szkolenia: całodzienne dla młodzieży w wieku 13+ oraz wieczorowe przeznaczone dla osób pracujących i studentów. Opłata za udział w kursie całodziennym wynosi 520 zł, a w wieczorowym: 450 zł. W razie braku miejsc o wpisie na kurs decyduje kolejność wpłat.

Kurs organizowany jest w ramach współpracy partnerskiej miast Buffalo i Rzeszów.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama