Zdjęcie: Pixabay

Urodziłaś dziecko i zastanawiasz się, jak teraz po porodzie wrócić  do formy? Mamy dla ciebie świetną wiadomość –  ginekolog, dietetyk oraz terapeuta z rzeszowskiego szpitala Pro-Familia poradzą ci, jak to zrobić zdrowo i bezpiecznie.

Gdy jesteś szczęśliwą mamą i zastanawiasz się, jak wrócić do wagi sprzed ciąży, albo jak skutecznie ćwiczyć mięśnie kegla. Jeśli zastanawiasz się, jak zmienia się ciało po porodzie oraz masz w głowie wiele, wiele innych pytań. Jeśli tak, to świetnie się składa. Już w sobotę (14 października) odpowiedzą na nie specjaliści ze Szpitala Specjalistycznego Pro-Familia podczas bezpłatnych warsztatów dla mam.

– Dwugodzinne warsztaty poprowadzą specjaliści: ginekolog, dietetyk, a także terapeuta metody EMG Biofeedback. Z mamami porozmawiamy m.in. o tym, jak ułatwić sobie powrót do formy po porodzie. Nie zabraknie też bardzo ważnego tematu dotyczącego problemu nietrzymania moczu, który wciąż uważany jest za temat tabu. Nasi specjaliści zaprezentują kobietom proste techniki zapobiegania oraz m.in. zmniejszania objawów – zachęca Dominika Czapkowska z Pro-Familii.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w Pro-Familii (budynek administracji, 3 piętro) o godz.  11:00. Wstęp jest bezpłatny. Wystarczy tylko wcześniej wysłać zgłoszenie na adres: redakcja@pro-familia.pl.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W programie znajdziemy takie tematy jak: nietrzymanie moczu – jak sobie pomóc?; jak skutecznie ćwiczyć mięśnie kegla?; siła kobiecego piękna – jak zmienia się ciało po porodzie?; jak zdrowo wrócić do wagi sprzed ciąży?; czy restrykcyjne diety mają sens?

Szkolenie poprowadzą: ginekolog dr n.med. Iwona Gabriel, specjalizująca się w ginekologii estetycznej; dr Barbara Piekło, dietetyk; oraz Jakub Pradiuch, terapeuta metody EMG Biofeedback.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama