Zdjęcie: materiały prasowe WSIiZ
Reklama

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przygotowała dziewięć aukcji dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację wystawiono kilka przedmiotów i zaproszeń na spotkania z wykładowcami i władzami uczelni. 

To będzie jubileuszowy, 30. Finał WOŚP. Odbędzie się w niedzielę 30 stycznia. Tegoroczny Finał 0rganizowany jest pod hasłem „Przejrzyj na oczy”. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od siedmiu lat wspiera Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na internetowej aukcji  w serwisie Allegro można wylicytować książki z autografami, zaproszenie na spotkanie z historykiem i publicystą dr. hab. Aleksandrem Hallem, dr. hab. inż. Tadeuszem Pomiankiem, prezydentem WSIiZ, oraz dr. Wergiliuszem Gołąbkiem, rektorem WSIiZ, czy warsztaty robienia kosmetyków, które odbędą się w laboratoriach uczelni. 

Organizatorzy chcą, żeby do aukcji przystąpiło jak najwięcej osób. Od 70 zł rozpocznie się licytacja książki „Maszyna genów. Wyścig do rozszyfrowania tajemnic rybosomu” z autografem Venki Ramakrishnana, laureata Nagrody Nobla. Warsztaty z recepturowania kosmetyków są dla pięciu osób, dlatego w tym przypadku cena wywoławcza to 1 tys. zł. Wszystkie aukcje WSIiZ udostępnione są: TUTAJ.

Licytacja wystawionych przedmiotów i spotkań potrwa dwa tygodnie, czyli do 30 stycznia. Cały dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na rzecz WOŚP.  

W ubiegłym roku najwyższe kwoty na licytacji osiągnęły grafika wykonana przez studenta WSIiZ (1. miejsce w konkursie Deadline), którą sprzedano za 455 zł oraz  pierwsze polskie wydanie dzieła Isaaca Newtona, które osiągnęło cenę 375 zł.

(la)

redakcja@rzeszows-news.pl

Reklama