Reklama

W sobotę (31 stycznia) w Rzeszowie odbył się specjalny koncert prezentujący umiejętności młodych artystów. Na scenie towarzyszyli im uczestnicy programów „The Voice of Poland” i „Mam Talent”.

[Not a valid template]

 

Koncert odbył się w sali koncertowej Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Swoje umiejętności prezentowali uczniowie szkoły muzycznej Pro Musica. Oprócz nich można było zobaczyć występy przemysko-rzeszowskiego duetu Kuba&Sabina, którzy brali udział w programie „Mam Talent”, a także wokalistów z The Voice of Poland: Wojciecha Baranowskiego, Michała Chmielewskiego, Karola Dziedzica i Ernesta Staniaszka.

Na scenie można było ich usłyszeć w niecodziennych zestawieniach muzycznych przygotowanych specjalnie na tę imprezę. Były to zarówno kolędy, jak i standardowy repertuar.

Podczas koncertów podzielonych na cztery bloki muzyczne, sprzedawano także singiel „Kolędą do Gwiazd” z autografami artystów z „The Voice of Poland”. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na pomoc i zakup sprzętu dla chorej na cukrzycę 6-letniej uczennicy szkoły Pro Musica.

Głównym celem koncertu było oswojenie młodych talentów z występami na scenie i przygotowanie ich do uczestnictwa w festiwalach.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: