Zdjęcie: Materiały WSPiA Rzeszów

W najbliższą sobotę 30 września absolwenci  WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej  tradycyjnie już spotkają się na corocznym zjeździe.

W najbliższą sobotę (30 września) w kampusie WSPiA (ul. Cegielniana 14) już po raz piąty odbędzie się Święto Absolwenta. Coroczne spotkania dawnych studentów uczelni stało się już tradycją.  W tym roku dodatkową atrakcją będzie „Seminarium po latach”, na którym byli studenci będą mogli zobaczyć się ze swoimi promotorami. Będzie to niewątpliwie miła okazja do wspomnień z ostatnich lat studiów.

Co roku w Święcie Absolwenta  bierze udział około 200 osób. Celem imprezy jest podtrzymanie kontaktu z byłymi studentami,  którzy w ciągu ostatnich 20 lat ukończyli Wyższą Szkołę Prawa i Administracji Rzeszowską Szkołę Wyższą (dawną Wyższą Szkołę Prawa i Administracji w Przemyślu).

V Święto Absolwentów rozpocznie się o godzinie 15:00, kiedy to odbędzie się „Seminarium po latach”. O 17:00 impreza przeniesie się do ogrodów wypoczynkowych WSPiA, gdzie zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie. Następnie absolwentów czeka wspólna zabawa przy grillu oraz muzyce DJ-a.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Osoby, które chcą wziąć udział w zjeździe powinny zgłosić się do 28 września (czwartek). Informacje na temat zgłoszenia oraz program imprezy można znaleźć na stronie www.wspia.eu

(mo)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama