Zdjęcie: Spektaklove
Reklama

Czy wesele bez ślubu jest możliwe? 16 lutego 2024 roku w G2A Arena w Jasionce spektakl komediowy „Wstyd” Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata. Bilety już w sprzedaży.

Na spektakl zaprasza agencja Adria Art razem ze Spektaklove. – „Wstyd”, błyskotliwa komedia, rozgrywająca się na tle weselnego zamieszania, sprawi, że już od pierwszych minut otrzymacie dużą dawkę dobrej zabawy – zapowiadają twórcy spektaklu. 

„Wstyd” to nietypowa komedia, której akcja dzieje się na weselu po ślubie, którego nie było, a bohaterami są niedoszli teściowie młodej pary. Zderzenie dwóch całkowicie odmiennych rodzin – różniących się pochodzeniem, statusem społecznym, stylem życia i zwyczajami – jest kanwą dla coraz bardziej ekscytujących wydarzeń.

Zdezorientowani i zszokowani rodzice narzeczonych próbują zapanować nad sytuacją, lecz ich starania przeradzają się w kolejne pytania: co właściwie się wydarzyło? kto ponosi winę? co dalej z weselną celebracją? czy witać gości? Wraz z upływem czasu uprzednio taktowne rozmowy przeradzają się w otwarte konflikty, które ostatecznie prowadzą do wybuchu stłumionych uczuć. 

„Wstyd” nie jest tradycyjną komedią. To spektakl pełen ciętych ripost, autentycznych emocji i wyraźnych kreacji aktorskich – Anny Dereszowskiej, Mariety Żukowskiej, Szymona Bobrowskiego i Wojciecha Zielińskiego.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

– Stanowi wnikliwą analizę relacji międzyludzkich, skłaniającą do refleksji nad podziałami społecznymi – zapowiada Adria Art. 

„Wstyd” bezbłędnie łączy pojęcia humoru, dramatu i tajemniczości w spójną całość. Spektakl miał swoją premierę 9 października 2023 roku. „Wstyd” będziecie mogli zobaczyć 16 lutego 2024 roku w G2A Arena w Jasionce. Bilety na adria-art.pl.

 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama