Reklama

Ogromne zainteresowanie dzisiejszym meczem Asseco Resovii z Lotosem Trefl Gdańsk. W kasach nie ma już biletów. Resoviacy dzisiaj mogą zostać mistrzem Polski.

Kibice Asseco Resovii spędzili noc przed kasą biletową w hali Podpromie, by zdobyć bilety na mecz finałowy. Z tego też względu kasa biletowa została otworzona wcześniej.

– Wszystkie bilety na spotkanie są już wyprzedane i nie będzie już możliwości ich zakupu bezpośrednio przed meczem.  – poinformował rzeszowski klub.

Asseco Resovia stoi przed szansą wywalczenia siódmego już tytułu Mistrza Polski. Złoto jest już na wyciągnięcie ręki. Resoviacy po dwóch meczach prowadzą 2-0. Pierwszy wygrali u siebie 3-1, kilka dni temu w Gdańsku 2-3. Dzisiejszy mecz na Podpromiu rozpocznie się o godz. 20:00. Transmisja w Polsat Sport.

– To będzie szczególny dzień. Nie przypominam sobie, żebym grał mecz i to jeszcze o taką stawkę w dzień urodziny. Fajna sprawa – mówi Rafał Buszek, który dziś obchodzi swoje 28. urodziny, cytowany przez oficjalną stronę Asseco Resovii.

Rzeszowscy siatkarze zdają sobie sprawę, że dzisiaj czeka ich bardzo trudny mecz.

– Lotos Trefl nie ma nic do stracenie i rzuci wszystkie siły na to spotkanie dlatego też musimy zagrać dobrze, żeby zakończyć tą rywalizację. Nie wyobrażam, żebyśmy zlekceważyli przeciwnika. Po takim meczu jaki zagraliśmy ostatnio w Gdańsku, gdzie był bardzo wyrównany pojedynek, teraz musimy to zakończyć w Rzeszowie. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza – mówi Buszek.

Jeśli dojdzie do czwartego spotkania to odbędzie się ono na 2 maja na godz. 20:00. Ewentualny piąty mecz 6 maja o godz. 20:30.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama